Designthinking en biomimicry

Denkend vanuit SDG's is 'De circulaire wereld' een groot en belangrijk thema. Duurzame prodcutie binen industriele procesketens zijn daarin doorslaggevend. We gaan in deze nascholing aan de slag met de vraag hoe je zo'n groot maatschappelijk thema de klas in kunt brengen in een succesvolle en inspirerende activerende lesactiviteit.

Ontdek hoe je het grote thema 'De circulaire wereld' succesvol en inspirerend kunt integreren in je lesactiviteiten tijdens deze nascholing. Leer hoe je duurzame productie binnen industriƫle procesketens kunt benadrukken en maak leerlingen bewust van de impact van hun consumptiegedrag. Ontwikkel activerende lesmethoden en leer hoe je de SDG's kunt integreren in het curriculum. Sluit je aan bij deze nascholing en werk samen aan een duurzame toekomst in de klas.

Inschrijven

Voor meer informatie over kosten en inschrijving, zie website van Wageningen Pre-University.