Labtour bètafactory en TU Delft

Hoe benut je effectief laboratoria in de onderwijspraktijk. Tijdens deze labtour krijg je een rondleiding door de laboratoria van zowel de Technische Universiteit Delft als de Haagse Hogeschool. Het doel van deze tour is een kijkje in de keuken nemen bij labs en leerwerkplaatsen om zo inzicht te krijgen in leerwerkbedrijven, stagekansen voor mbo’ers en maakplaatsen voor leerlingen en docenten.

Programma:

16.00 – 17.30 uur: Labtour – leerwerkplaatsen in Delft, Betafaqtory Haagse Hogeschool, OnderwijsLabs Science Center

17.30 – 18.30 uur: Netwerkdiner

18.30 – 20.00 uur: verdiepingsonderwerpen

  • Doorlopende leerlijnen
  • Aansluiting vmbo – mbo – havo
  • Manieren van gebruik van labs door docenten/leerlingen

Aanmelden kan vanaf 2024 via de website van ONZ.nl