Werken met de leerlijn Duurzame ontwikkeling en Citizen science - Deel 3

Als vaksteunpunt NLT, van Universiteit Twente, organiseren wedrie scholingsbijeenkomsten, waarin u kennis maakt met deze nieuwe leerlijn én hoe u die kunt laten aansluiten op de lesmodules nlt die u al geeft.
In twee sessies over “Citizen Science”, toegespitst op geodata, komen “Digitale Technologie” en "Duurzaamheid" samen. U kunt u voor de scholingsbijeenkomsten per thema inschrijven.

De scholingsbijeenkomsten rondom het thema “Digitale Technologie” heeft drie bijeenkomsten, waarin u:

  • kennismaakt met de schakelmodule en de didactiek van duurzame ontwikkeling/digitale technologie;
  • modules die u al geeft inpast in de leerlijn;
  • nieuwe modules selecteert die aansluiten bij de leerlijn;
  • ontdekt op welke manier instellingen en bedrijven in de omgeving kunt betrekken bij uw lessen;
  • leert opdrachten te wijzigen of te ontwikkelen, zodat ze passen bij de leerlijn.

In de bijeenkomsten over Citizen Science maken we opdrachten waardoor leerlingen kunnen helpen met wetenschappelijk onderzoek op het terrein van geografische informatie. Het zijn interactieve sessies waar een afwisseling is van plenair en werk in kleine groepen. Het doel is dat u een aanpak en nieuwe ideeën ontwikkelt die in uw eigen situatie toepasbaar zijn.

Voor meer informatie over kosten en aanmelding, zie de website van Pro-U.