Wint de nlt-module Digitale Technologie een Computable Award? Stem nu mee

Vereniging NLT is samen met Platform Talent voor Technologie en branchevereniging NLdigital genomineerd voor een Computable Award in de categorie Onderwijsproject. Behalve het jury-oordeel tellen ook de stemmen van buitenaf mee. En er kan nu gestemd worden. En we hopen met jouw stem de popular vote te krijgen. Want het winnen van deze award helpt ons nlt nog beter op de kaart te zetten. Stem je ook voor nlt? Ga daarvoor naar de website van Computable. Als je je gegevens invult, krijg je een unieke stemlink toegestuurd per mail. Je kunt daarna in meerdere categorieën je stem uitbrengen, maar dat hoeft niet. Zolang als je maar stemt voor ons in de categorie Onderwijsproject!

Uit het juryrapport:

Met het vak NLT en de modules Digitale Technologie inspireren leraren hun leerlingen voor it. Uniek is dat leerlingen ervaren wat je met digitale technologie kan in plaats van hoe die precies werkt. Voor de hoofdjury van de Computable Awards 2023 reden om het project ‘Digitale Technologie binnen keuzevak NLT’ te nomineren in de categorie Onderwijsproject.

Het volledige juryrapport kun je hier lezen.